Nail Art

Tırnakların farklı desen, taş, fırça vb. şekillerle süslenmesi ile yapılan tırnak süsleme işlemine Nail Art denir. Nail art ile tırnaklarınız şık, tarz, kıyafet, davet, mod, duygu durumu vb. uyumlu olabilir ve dikkat çekici olur.

Protez Tırnak

Jel Protez veya Akrilik Protez yöntemleri ile mevcut tırnaklarınızın üzerine eklenen tırnak görünümü verilmiş malzemeye protez tırnak denir. Kırılgan ve güçsüz, tırnak uzama veya tırnak yeme problemi olan kişilerin sıklıkla başvurduğu uzun süre kalıcı ve biçimli güzel bir tırnak görünümü kazandıran uygulamadır. İstendiğinde uzmanlar tarafından kolayca çıkartılabilir veya aylık bakımını yaptırarak uzun süre çıkartmadan kullanılabilir.

Kalıcı Oje

Tırnak yapısına bağlı olarak 2-6 hafta arasında kalıcılığı olan, tırnağın her daim parlak ve bakımlı görünmesini sağlayan kalıcı oje uygulamasıdır. Bu sayede iş yoğunluğu, tatil vb. şehir dışı seyahatlerinizde oje ve nail art uygulamanız her daim güncel ve yeni yapılmış gibi tırnağınızı süsler. Kalıcı oje uygulaması da protez tırnak gibi tırnak uzadığı zaman, tırnak diplerindeki boşluk rahatsız edici hale geldiğinde tazelenebilir.

Hizmetlerimiz Fiyat
Protez Tırnak (Manikür + Kalıcı OJE Dahil)
Protez Bakımı
Protez Çıkartma
Nail Art ₺/tırnak *
Kalıcı Oje Düz El
Kalıcı Oje Düz Ayak
Kalıcı Oje French El
Kalıcı Oje French Ayak
Kalıcı Oje Ombre El

Güncel kampanya, paket ve indirimler hakkında detaylı bilgi için sizleri şubemize bekliyoruz.

* Nail art fiyatlandırması kullanılan malzemenin nitelik ve niceliğine göre değişiklik gösterebilir.

Foto Galeri